Getting Back Together...with Nick

25. dubna 2009 v 21:12 | Šrěpka |  New o Miley
Miley Cyrus se chce oficiálně vrátit ke svému ex-příteli Nicku Jonasovi - podle New York Daily News. I když tato mladá hvězda po dobu osmi měsíců chodila s modelem spodního prádla Justinem Gastonem, řekla že její srdce stále patří první lásce Nickovi. Ti dva po rozchodu v roce 2007 zjistili, že je nemožné bez sebe být.

Zdroj vypustil: ,,Miley a Nick se chtějí dát zpět dohromady. Jelikož spolu pracují na novém videu, jsou si teď hodně blízcí. Snaží se spolu být co nejvíce a když to nejde tak alespoň přes telefon."

Jsou k sobě velice přítulní: ,,Miley byla nedávno na návštěvě u Nicka doma a byli viděni jak se muchlují. Nickovi rodiče mají jedno pravidlo. Když se syn s nějakou holkou rozejde, jsou už tím pádem pro ni dveře zavřené. Ovšem Nick je stále s Miley..."

Miley při této příležitostech říká i o problémech, které se týkají Justina. ,,Miley neví jak říct Justinovi že je starší a vedle Nicka se cítí ve vztahu pevnější. Je to dobeý chlap ale chce mocmoc brzy oznámit konec. Jen neví jak na to..."

Miley také nedávno řekla pro Ryana Seacretsa: ,,Já a Nick....za celou tu dobu byl jedním z mích nejlepších přátel. Navzájem se máme rádi a jsem moc ráda že jsme zůstali tak dobřmi přáteli"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Schválně kolikátý jsi byl(a)

1, 2, 3...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama